Stworzenie grup świadomych ludzi pozwoli na to, aby tworzyli oni pewnego rodzaju narzędzia dla tych ludzi, którzy nie mają żadnego wsparcia. W ten sposób ludzie żywi będą mogli rozwiązywać wspólnie pewne problemy dotyczące gospodarki.

Programy oferowane przez urząd pracy nie spełniają swojej funkcji i nikt z nich nie korzysta. Dlaczego tak jest? Np. program na zakładanie działalności gospodarczej, którym chwali się urząd pracy, ponieważ mają na to środki, jednak bezrobotny jeśli chce założyć firmę musi po pierwsze przedstawić ciekawy biznesplan, po drugie musi wejść do jakiegoś tzw. systemu i musi przedstawić ten plan w chwili, w której upadają przedsiębiorstwa> Kolejną sprawą jest to, że jeśli człowiek chce skorzystać z tego programu musi zobowiązać się do płacenia podatków tzw. ZUS-u, czyli bezprawnego pobierania podatków i dodatkowo powinien przedstawić dwóch żyrantów, którzy zarabiają minimum 2800 zł, w tym emerytów. Łatwo można ocenić, że są bardzo marne szanse, aby zebrać bezrobotnych, którzy spełnią te wymagania. Podobnie jest w kwestii wzięcia kredytu na mieszkanie, również spotkają nas trudności.

Nie mogliśmy nic z tym zrobić, ponieważ plan korporacji był jasny. Przez wprowadzanie narzędzi, uśpiono ludzi i zaczęto kodować od dzieci, edukację, kinematografię i media, jak i również poczucie bezbronności, zniewolenia, niskie poczucie własnej wartości. Nie jest to wina ludzi, ponieważ rodzili się oni już w tym zepsutym systemie. Brak dostępu do wiedzy o prawdziwiej tożsamości, zatracał rodziny, a ich dzieci podążały drogą fałszu i obłudy, jak i układów, które uważane były za coś normalnego. Doprowadziło nas to do rozbijania rodzin, związków, emigracji, zastąpienia rolników supermarketami, co oddzieliło ludzkość od zdrowej żywności.


Co mamy zatrute?

zatruta historia (nikt nie pokazuje naszej tożsamości, odcięto nas od korzeni)

zatruta żywność  truje również umysł i całe ciało)

zatrute powietrze (spada na nas tlenek grafenu, czyli metale ciężkie, które powodują to, że człowiek staje się radioaktywny, jest podatny na fale radiowe)

fale radiowe (przez które powstaje wiele chorób)

przedawkowanie różnego rodzaju leków (przestają działać w wyniku fal radiowych, lekoodporność)

zatruwanie umysłów kinematografią, grami, wszystkimi wirtualnymi rzeczami (wpływają na psychikę, a jeszcze się na to pozwala, ponieważ są kierunki które mają manipulować społeczeństwem np. inżynieria społeczna)


A więc w jaki sposób można temu zaradzić? Jedną z opcji jest stworzenie grup świadomych ludzi i programów, którzy wspólnie będą tworzyć rozwiązania problemów i realizować projekty, które usprawnią gospodarkę. Ludzie powinni organizować się po to, aby móc normalnie funkcjonować, wzbudzić ruch pomiędzy ludzki. Zajęcie się tymi ważnymi obszarami pozwoli odbudować rodzinę, naród który jest rodziną rodzin. Są to pomysły dla ludzi, którzy chcą wracać. Chcą żyć w normalnym kraju, kierować się prawem naturalnym, stanowić siebie jako człowiek żywy, korzystać z praw konstytucyjnych, tych praw dla ludzi żywych.

Budujemy cały system osad enklaw i różnego rodzaju spółdzielni, które będą zajmowały się tworzeniem nowego organizmu, który będzie bazował na naszych założeniach, które są przede wszystkim nastawione na to, żeby człowiek był prawy, żeby mógł być i żyć w tym kraju i żeby jego dzieci uczyły się tego co trzeba, ale z drugiej strony żeby w pewnej obfitości rodzina mogła nie tylko być samowystarczalna ale również mogła tworzyć piękne środowisko, w którym razem mogą wszyscy budować wspólnotę. Jednym z założeń jest przede wszystkim tworzenie listy zawodów, które są całkowicie nowymi albo starymi zawodami, na których będzie budowana cała enklawa, przede wszystkim enklawa jest miejscem które składa się z osad. Enklawy są zakładane głównie w miejscach gospodarstw rolnych, u rolników, którzy mają po 20-30 ha i mogliby wygospodarować kilka miejsc na usadowienie kilku osad, w których będą mieszkali ludzie, którzy będą chcieli całkowicie odejść od systemu, chodzi o to, żeby system zrezygnował całkowicie z nas, bo my tak mu powiemy. Przede wszystkim enklawy mają swoją własną walutę i opracowany system wymiany tej waluty i wymiany wewnętrznej, która będzie zapewniała każdemu każdą możliwą formę wsparcia, współistnienia, czyli od żywności aż po usługi, ubrania, szkołę, medycynę naturalną, czyli generalnie najważniejsze, podstawowe prewencyjne metody uzdrawiania, czyli dosłownie wszystko w każdym zakresie, łącznie z zapleczem artystycznym, zapleczami spółdzielni, tworzeniem miejsc dla dzieci, w których mogą się bawić, rozwijać i przede wszystkim według nowej już edukacji uczyć się tego co będzie stanowiło podstawę do ich przyszłego życia, czyli w nowym świecie, który został stworzony teraz wszędzie.

Więcej informacji na stronie Współdzielnie Życia, Osady Życia, Enklawy Życia.