Pracując w tym zawodzie najważniejsze dla nas powinno być zdrowie naszych pacjentów, a nie zysk. Zrzeszenia Świadomych Lekarzy pozwolą na zjednoczenie żywych ludzi pracujących w tym zawodzie i stworzenie narzędzi i metod, które pozwolą na leczenie naturalnymi sposobami. Ludzie należący do takiego zrzeszenia nie będą bali się mówić prawdy, np. odnośnie szczepień, które zazwyczaj nie mają nic wspólnego z medycyną, jest to jedynie biznes. Dlaczego? Po pierwsze nie jest możliwe wybranie firmy szczepionki. Drugą sprawą jest to, że w szczepionkach oprócz wirusów znajdują się też inne czynniki. Jeżeli w każdej szczepionce znajduje się aluminium, to jest to przeciwciało przeciwko aluminium, a nie przeciwko danej bakterii czy wirusowi. Kolejną sprawą jest ilość aluminium zawartego w szczepionce, które jest na granicy dopuszczanej normy. Mało ludzi o tym mówi i wie.

Obecnie medycyna w głównej mierze opiera się na leczeniu lekami, które  teraz przestają działać w wyniku fal radiowych. Mamy do czynienia z lekoodpornością, co nie przekłada się dobrze na nasze zdrowie. Zdecydowanie lepsze są metody niekonwencjonalne, czyli leczenie za pomocą ziół, które mamy pod ręką, dzięki Matce Naturze. Po pierwsze są to naturalne metody, zdrowsze, a po drugie nic nas to nie kosztuje.

Również mało osób wie, czym jest poród lachicki (sławiański), ponieważ mało medyków poleca tę metodę. A przecież jest ona niezwykle korzystna zarówno dla dziecka, jak i rodziców, ponieważ wychowanie zaczyna się już od momentu poczęcia, czyli od momentu oczekiwania. Niezwykle ważne jest przygotowanie rodziców, a to może ułatwić właśnie poród lachicki, ponieważ jest to poród, w którym rodzice świadomie przygotowują się na przyjście dziecka.

Dzięki takim Zrzeszeniom Świadomych Lekarzy będzie możliwe rozpowszechnienie naturalnych metod leczenia. Zrzeszenie to będzie przede wszystkim brało pod uwagę to, że zdrowie i życie pacjentów jest najważniejsze, stawiając to na pierwszym miejscu.